Дональд Туск поговорив із керівниками Apple про майбутнє технологій і ринку
Зміна на чолі Apple після 15 років
Після 15 років керування Apple Тім Кук залишить посаду генерального директора. Його наступником стане Джон Тернус, нинішній віцепрезидент, відповідальний за розробку апаратного забезпечення. Це важлива зміна в одній із найбільших технологічних компаній світу.
Компанія повідомила, що передання обов’язків відбуватиметься поступово. Кук має залишатися на посаді голови ще влітку і тісно співпрацювати з Тернусом, щоб перехід був плавним.
Кук не піде з компанії повністю. Він і надалі буде пов’язаний з Apple як голова ради директорів.
Сам керівник, який іде, наголосив, що очолювати компанію було для нього найбільшим привілеєм у житті. Він також похвалив свого наступника, вказавши на його технічний досвід і лідерські якості.
Джон Тернус працює в Apple з 2001 р. і роками відповідав за розвиток ключових апаратних продуктів. Після обійняття нової посади він стане 8-м президентом в історії компанії. Це перша зміна на посаді генерального директора Apple з 2011 р., коли Кук перебрав компанію від Стіва Джобса.